Turniej o Puchar Mirostowic Górnych 2014

Dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji turnieju, oraz drużynie M-LID.
Szczególnie podziękowania dla Lidii D., która bardzo pomaga nam we wszystkich przedsięwzięciach.

M-LID Żary - Mirostovia Mirostowice Górne
2:3

Mirostovia Mirostowice Górne - Przebój Mirostowice Górne
0:4

Turniej odbył się przy letniej aurze, słońce na pewno miało wpływ na przebieg rywalizacji. Pierwsze spotkanie rozegrały drużyny M-LID Żary oraz miejscowy Przebój Mirostowice Górne – starsi koledzy zdecydowanie dali lekcję gry zawodnikom z Przeboju wygrywając pewnie 5:0, młodzież chyba za mało uwierzyła w swoje umiejętności. Kolejny mecz to już zaciekła rywalizacja miedzy M-LID oraz gospodarzami Mirostovią Mirostowice Górne, początkowo prowadzenie gości 2:0, i wyrównanie w ostatnich minutach meczu. Nawet dogrywka w upale nie wyłoniła zwycięzcy, mimo wielu szans z obu stron. Dopiero rzuty karne oraz wspaniała dyspozycja bramkarza Czesława P. spowodowały wyłonienie zwycięzcy tj. Mirostovi. Ostatnie spotkanie – potyczka dwóch miejscowych drużyn Przeboju i Mirostovic, to już jednostronny pojedynek, w którym Przebój zmiażdżył zmęczonego przeciwnika wygrywając 4:0. Puchar Turnieju Mirostowic Górnych trafił do drużyny gości – M-LID, która uzyskała najlepszy bilans bramkowy (wszystkie drużyny uzyskały 3 punkty).