Sezon 2016

Wynik ostatniego spotkania finałowego 5:3 dla Mirostovi

Wielki finał zakończył się wynikiem 5:3, po raz trzeci z rzędu dla Mirostovi, a więc Puchar Ligi Mirostowic Górnych 2016 zagości na stałe w drużynie "starszych". Od nowego sezonu organizator obiecał nowy bardziej okazały puchar.
Spotkanie było rozgrywane po raz pierwszy od remontu płyty w Mirostowicach Górnych, na nowej nawierzchni, która według mnie sprawdziła się. Przebój wystąpił w optymalnym składzie, Mirostovia również wystawiła mocny skład. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Przeboju 2:1 i trzeba przyznać, że Mirostowia kiepsko sie prezentowała. Bramki w pierwszej połowie zdobyli 2 dla Przeboju Adam Aleksandrowicz oraz 1 dla Mirostowi Krzysztof Majewski. Druga połowa to słaby początek starszych, ale i Przebój opadał z sił i trochę koncepcji na grę zabrakło. Mirostovia odzyskała wigor i wyszła na prowadzenie 5:2 bramki dołożyli Rafał Szczepaniak 2, oraz Michał Sereda 1 oraz 1 Krzysztof Majewski - akcje mogły się podobać była szybka wymiana podań i ładne wykończenie, Przebój odpowiedział w końcówce golem Krystiana Dołęgi i spotkanie zakończyło się wynikiem 5:3 dla obrońcy tytułu Mirostovi. W meczu było kilka brawurowych parad bramkarzy, ozdoba spotkania był również piekny lob autorstwa "Szczypiora". Warto dodać, że w plebiscycie na najlepszych graczy ligi w sezonie 2016 medale zdobyli:
Najlepszy bramkarz: Czesław Pisarski
Najlepszy obrońca: Mirosław Korab
Najlepszy pomocnik: Krystian Dołęga
Najlepszy napastnik: Rafał Szczepaniak

Dziękujemy za pomoc w organizacji imprezy !

Mirostovia Mistrz Ligi Mirostowice Górne 2016 !!!

Ta strona internetowa została utworzona bezpłatnie pod adresem Stronygratis.pl. Czy chcesz też mieć własną stronę internetową?